Електронні версії підручників

   Здобувачі повної загальної середньої освіти забезпечуються безоплатно електронними підручниками та посібниками, право використання яких придбано за кошти державного бюджету, шляхом розміщення таких підручників та посібників (гіпертекстових посилань на них) в Інтернеті, на спеціальному інформаційному ресурсі - Національній освітній електронній платформі. Електронні версії підручників розміщуються у форматі pdf на спеціальному інформаційному ресурсі та/або визначених МОН веб-сайтах.
   Публікація електронних версій підручників у вільному доступі є обов'язковою вимогою Міністерства освіти. Більшість електронних версій шкільних підручників вже оприлюднена Інститутом модернізації змісту освіти за посиланням: Електронні версії підручників 


   Якщо ви вмієте користуватися мобільним Інтернетом, то вам напевно підійде варіант користуватися підручниками за 1 -11 клас онлайн. Якщо ж ви не завжди маєте доступ до Інтернету, можете один раз скачати підручники для 1 - 9-го класу, за якими вчаться ваші діти, і використовувати їх протягом навчального року. 

Підручники, які використовуються
Запорізькою гімназією №32 
у 2022-2023 навчальному році:

1 клас                            
2 клас                          
3 клас                   
4 клас                 
5 клас                   
6 клас                                         
7 клас  
8 клас
9 клас


Шкільна бібліотека має методичні посібники НУШ для вчителів та посібники серії  "Шкільна бібліотека" для 5-6-х класів, та "Шкільна бібліотека" для 7-9 класів, отриманих  у 2020-2021 роках.
Бажаємо приємного навчання!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Корисні ресурси

Популярні публікації